Abone ol
Abone ol

SON DAKİKA

Davamiz.net

Erdoğan’dan Trollere Bakan Soylu Cevabı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun Trabzon’daki konuşması sonrası ‘İstifa edecek mi?’ sorusu gündeme geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Afrika turuna çıkmadan önce Atatürk Havalimanı’nda bu iddiaları yanıtladı.

Erdoğan’dan Trollere Bakan Soylu Cevabı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun Trabzon’daki konuşması sonrası ‘İstifa edecek mi?’ sorusu gündeme geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Afrika turuna çıkmadan önce Atatürk Havalimanı’nda bu iddiaları yanıtladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun istifa edeceği yönündeki iddialara ilişkin açıklama yaptı.Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cezayir’e hareket etmeden önce Atatürk Havalimanı’nda basın toplantısı düzenledi.

“TÜRKİYE’Yİ TROLLER DEĞİL BİZ İDARE EDİYORUZ”

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun hafta sonunda yaptığı bir konuşmasında yer alan kimi ifadelerin, bazı basın yayın organlarında “görevinden istifa edeceği” ya da “kabinede revizyon olacağı” şeklinde yorumlanması hatırlatılarak, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a böyle bir durumun söz konusu olup olmadığı soruldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan verdiği cevapta şunları söyledi: “Bu söylenenler veyahut da bu -biraz belki ifadem ağır olacak ama- ahlaksız troller vasıtasıyla yapılanlar bizleri ciddi manada rahatsız etmektedir.

İçişleri Bakanımızın Trabzon’daki konuşmasında belli bir yerinde bir duygusallık şahsıyla alakalı olabilir; ama ben de kendisiyle dün akşam görüştüm, böyle bu trollerin yapmış olduğu açıklamalardaki bu tür kabine vesaire falan, bunlarla alakalı hiçbir şey söz konusu değil. Arkadaşımızın böyle istifası vesaire bu tür şeyler asla söz konusu değil. İşte bu troll ahlaksızlıkları maalesef ülkemizin kendi içindeki birlikteliğini, beraberliğini bozmaya yönelik atılan adımlardır. Biz emin adımlarla yolumuza devam ediyoruz. Türkiye’yi troller idare etmeyecek, Türkiye’yi biz idare ediyoruz, biz idare etmeye devam edeceğiz.”

 HABERLER
İLGİLİ HABERLER